Szanowni Państwo,

w związku z zaistniałą sytuacją proszę nie wpłacać na obiady. Proszę śledzić stronę szkoły, na której będą podane informacje dotyczące wpłat i terminów.


 

Spotkanie z Księdzem Dziekanem w ramach przygotowania do bierzmowania oraz próba przed bierzmowaniem są zawieszone do odwołania. Odnośnie samego bierzmowania nie ma ostatecznej decyzji, jednakże wszystko wskazuje na to, że nie odbędzie się w planowanym terminie.

Tomasz Perkowski


 

 

 

UWAGA!

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Choroszczy  informuje, że w związku

z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w  kraju związaną

z koronawirusem SARS-Cov- 2 

kontakt ze szkołą jest możliwy tylko telefonicznie poprzez sekretariat

od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania,

w godzinach 8.00-13.00.

Telefon - 85 713 14 80 , 530 679 836


 

Z początkiem marca w naszej szkole rusza zbiórka plastikowych nakrętek. Mała szkoła (klasy 0-3) będzie wspierać rehabilitację Weroniki, która wybudziła się ze śpiączki – osobą odpowiedzialną jest logopeda Magdalena Rutkowska. Natomiast duża szkoła (klasy 4-8) będzie zbierać nakrętki na rehabilitację Sebastiana, który jest skrajnym wcześniakiem – osobą odpowiedzialną jest nauczyciel wspomagający Joanna Świrydowicz. Do udziału w akcji zachęcamy nie tylko uczniów naszej szkoły, ale również wszystkich mieszkańców gminy Choroszcz. Zbiórka będzie trwała do końca roku szkolnego. Niech nakrętki z naszych domów, zamiast do kosza, trafią do potrzebujących dzieci.

                                                                                       Magdalena Rutkowska, Joanna Świrydowicz