Zapraszamy Was do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym/filmowym pt.  „#UCZ SIĘ W DOMU”

 

Kliknij na tytuł publikacji to zapoznasz się z regulaminem. Życzymy kreatywnych pomysłów. Czekamy na oryginalne prace. Powodzenia!!!


Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie z okazji  Dnia Bezpiecznego Internetu, który przypada na 11.02.2020r.


W grudniu 2019 r. ogłoszono wyniki powiatowego konkursu historyczno-literackiego „Dawno, dawno temu…, czyli podanie lub legenda z Małej Ojczyzny”. Organizatorem konkursu była Książnica Podlaska a polegał on na wykonaniu pracy literackiej i plastycznej zainspirowanej lokalnymi legendami, historiami i podaniami. Uczennice klasy V B Judyta Bereziecka i Julia Dziewiątkowska zostały wyróżnione w tym konkursie. 


W dniu 12 grudnia 2019 roku odbył się konkurs kolęd i pastorałek  „ Hej kolęda, kolęda”. Wzięło w nim udział 34 uczniów. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach: 0-I oraz II-III. Celem konkursu było kultywowanie pięknej polskiej tradycji kolędowania, uwrażliwianie uczniów na piękno i wymowę kolęd i pastorałek oraz umożliwienie uczniom zaprezentowania się przed publicznością. 

W ramach organizowanego przez Radę Rodziców cyklu „Z tatą mogę wszystko” w listopadzie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastyczno-literackim na temat „Jak spędzam czas z tatą”. Celem konkursu było min. rozbudzenie potrzeby wspólnego spędzania czasu dzieci i ojców. Wpłynęło wiele prac zarówno plastycznych jak i literackich.