Szanowni Państwo!

Na prośbę rodziców uczniów Szkoły Podstawowej imienia Henryka Sienkiewicza w Choroszczy umieszczamy poniżej informacje o ofertach ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży złożonych w naszej placówce:

1.

Agencja NAU zachęca do ubezpieczenia dziecka on-line, bez wychodzenia z domu. Po dokonaniu ubezpieczenia każde dziecko otrzymuje polisę w formie elektronicznej.

Odszkodowania z tytułu NNW odbywają się poprzez stronę www.nau.pl

 Szczegóły pod linkiem:

https://ubezpieczenia.nau.pl/?token=NAU38

 Wszelkie pytania należy kierować na poniższy numer telefonu i email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.  782 465 547


 


Proszę wejść w tytuł artykułu, aby obejrzeć pełną treść.


Rodzicielstwo to proces pełen radości, wyzwań, czasami trosk, trudnych emocji, a nawet wątpliwości. To proces, w którym rozwija się dziecko, rozwija się rodzic i rozwija się ich wzajemna relacja. Bycie rodzicem to uczenie się  dziecka, tego kim ono jest, ale także uczenie się siebie. Troska o dziecko, o jego rozwój poznawczy, intelektualny, społeczny oraz psychiczny,  jest ważna na każdym etapie jego rozwoju. Jeśli nauczymy nasze dzieci samoakceptacji i rozwiązywania problemów, będą one lepiej radzić sobie z wyzwaniami w dorosłym życiu.

Drodzy Rodzice, zapraszam Państwa do skorzystania z bezpłatnych webinariów, które pomogą zrozumieć trudny temat rodzicielstwa. Dowiecie się Państwo, jak towarzyszyć i wspierać dziecko w trudniejszych momentach. Polecam Państwu trzy seminaria:

  1. Dom jako bezpieczna przystań wspierająca rozwój dziecka
  2. O lęku i strachu nie tylko u dzieci. Jak opiekować się tymi emocjami i być wsparciem dla dziecka?
  3. Odporność psychiczna dziecka i rodzica.

    Proponowane szkolenia online znajdziecie Państwo pod linkiem:

https://portal.librus.pl/szkola/artykuly/wspieraj-rodzicow-polec-bezplatne-webinary

Małgorzata Czulewicz -pedagog