19 lutego uczniowie klasy III c i III d byli na wycieczce w Kinie Helios na filmie pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta", a następnie udali się do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 4 przy ul. Transportowej w Białymstoku.

13 stycznia nasza szkoła tradycyjnie już brała udział w IX Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Kruszewie. Udział w nim wzięło 26 uczniów ze szkół podstawowych z Zabłudowa, Złotorii, Choroszczy i Kruszewa. Uczestnicy konkursu byli oceniani w trzech kategoriach wiekowych: kl.0-II, kl. III-V i kl. VI- VIII.


Dzień Babci i Dziadka to niezwykłe święto. W tym dniu pragniemy zrobić wszystko, aby poczuli się wyjątkowo. Są to osoby obdarowane przez wnuki dużym szacunkiem i miłością. 

W dniu 12 grudnia 2019r. uczestniczyliśmy w spotkaniu wigilijnym zorganizowanym przez Koło Emerytów i Rencistów w Choroszczy.


Święta Bożego Narodzenia to piękny czas, pełen miłości, pojednania i wzruszeń, z którym wiąże się wiele zwyczajów. Jednym z nich są Jasełka, które przenoszą nas w bardzo odległe czasy i przypominają, że w Betlejem, w ubogiej stajence narodził się Jezus - Zbawiciel Świata.