Witam wszystkich Rodziców i Uczniów

Wiadomość tę kieruję do Rodziców, których dzieci  uczęszczają na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne lub zajęcia wyrównawcze.  Nie możemy spotkać się i pracować  bezpośrednio  z nauczycielem w klasie, ale możemy swoje  wiadomości i umiejętności dotychczas zdobyte utrwalać, rozwijać oraz uczyć się nadal nowych rzeczy. Poniżej zamieszczam do wyboru ciekawe zadania, które pomogą w przezwyciężeniu trudności w czytaniu, pisaniu i liczeniu. Mam nadzieję, że uwierzycie we własne możliwości i staniecie się bardziej samodzielni.

Pozdrawiam  

Jolanta Zagórska

Specjalne wydanie na zdalne nauczanie!

Prima Aprilis – to święto żartów i kawałów. Prima Aprilis, w dosłownym tłumaczeniu z łaciny, oznacza „pierwszy kwietnia”. Robimy psikusy swoim bliskim, kolegom i koleżankom. Tego dnia również w mediach pojawiają się różne żartobliwe informacje. Pamiętajmy, aby było miło i wesoło, nie obrażajmy nikogo.

Po długiej zimie, krótkich dniach i długich nocach, wszyscy cieszymy się nadejściem wiosny, śpiewem ptaków, słońcem i ciepłem. Pomimo, że uczniowie przebywają w domach i nie mają możliwości chodzenia do szkoły, to systematycznie uczą się i pracują. 

 Drodzy Rodzice i Uczniowie

Serdecznie wszystkich pozdrawiam w tej nowej dla nas sytuacji. Zmieniła się rzeczywistość i mamy więcej czasu a jednocześnie zaczynamy odczuwać brak kontaktu z drugim człowiekiem i wartość ludzkiej obecności. Teraz odczuwamy brak tego, co było tak oczywiste, uśmiech, spojrzenie, gest, żywa obecność drugiego; koleżanki, kolegi.