Konkurs plastyczno – techniczny

ZAJĄC WIELKANOCNY

 

  


Zima to bardzo atrakcyjna pora roku dla dzieci. W naszej świetlicy dało się poczuć zimową aurę, która inspirowała uczniów do udziału w wielu ciekawych zajęciach plastyczno-technicznych organizowanych przez nauczycieli świetlicy. 

Jasełka to widowisko o Bożym Narodzeniu, które od wieków wpisane jest w polską tradycję. Czas oczekiwań na to święto należy do najpiękniejszych w roku, to czas wyjątkowy, pełen serdeczności i radości. 

  Od 1 grudnia 2023r. chętni uczniowie klas 0- III wspólnie ze swoimi wychowawcami, ale również z rodzicami, realizują zadania ze Szkolnego Kalendarza Adwentowego. Codziennie z niecierpliwością oczekują otworzenia kolejnego okienka z wyzwaniem na dany dzień. Do tej pory porządkowali półki z książkami, ubierali choinkę, ozdabiali klasowe okna, pomagali rodzicom we wspólnym przygotowaniu posiłków. Przed nimi kolejne zadania, które sprawiają że czas oczekiwań do Świąt Bożego Narodzenia może być przyjemny. Drogi uczniu małej szkoły, jeżeli jeszcze nie realizujesz zadań ze Szkolnego Kalendarza Adwentowego dołącz do nas, do Świąt pozostało 14 dni. Zapraszamy!