Dnia 10.06.2026 r. klasa 1 e uczestniczyła w wycieczce do Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy.
Głównym punktem programu była lekcja muzealna „Dawne zabawy”. Dowiedzieliśmy się, jak dzieci spędzały wolny czas przed erą komputerów i telefonów. Poznaliśmy wiele ciekawych gier i zabaw, w które bawili się nasi pradziadkowie. Mieliśmy również okazję samodzielnie uczestniczyć w niektórych z nich, co sprawiło nam wiele radości. Po zakończeniu zajęć udaliśmy się na ognisko. Piekliśmy kiełbaski, rozmawialiśmy i wspólnie spędzaliśmy czas na świeżym powietrzu. Była to doskonała okazja do integracji klasy. Wycieczka do muzeum była bardzo interesująca i pouczająca. Wróciliśmy do szkoły zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia.

