Uczniowie z kl. 5-6  Szkoły Podstawowej w Choroszczy brali udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym ,,Graj w Zielone”. Pomysłodawczyniami projektu była grupa uczennic   z drugiej klasy renomowanego XXVII Liceum Ogólnokształcącego  im. Tadeusza Czackiego  w Warszawie , dla których bycie ekologicznym to styl życia, a nie chwilowa moda. Celem projektu była nauka ekologicznego stylu życia w szkole, we własnym domu, w środowisku; zdobycie  i poszerzenie wiedzy z zakresu edukacji ekologicznej; podejmowanie różnych działań na rzecz ochrony środowiska we własnym otoczeniu, a także wykazaniem się kreatywnością, pomysłowością oraz sprawnością manualną. Młodsi uczniowie poszerzali również kompetencje informatyczne, ponieważ podczas zdalnej realizacji zadań korzystali z Internetu, aplikacji ,,Smog Alert” oraz  wypełniali Formularze Google.


Dnia 1 marca 2021 roku obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych". Jest to najmłodsze święto państwowe, ustanowione w lutym 2011 roku, przypadające w rocznicę wykonania wyroku śmierci na siedmiu członkach IV Zarządu Głównego Zrzeszenia „Wolność i Niezawisłość”.

Drodzy Uczniowie Ósmoklasiści!

Uprzejmie informuję, iż w dniach 2-3-4 marca 2021 roku w Szkole Podstawowej w Choroszczy odbędzie się egzamin próbny. Każdego dnia egzamin rozpoczyna się o godzinie 8.00. W dniu 2 marca 2021 roku odbędzie się egzamin z języka polskiego (czas trwania 120 min.), 3 marca 2021 roku odbędzie się egzamin z matematyki (czas trwania 100 min.), zaś 4 marca odbędzie się egzamin z języka obcego nowożytnego (czas trwania 90 min.). Każdego dnia spotykamy się na sali gimnastycznej. Proszę pamiętać o wytycznych związanych z restrykcjami dotyczącymi bezpieczeństwa w okresie trwania pandemii covid-19 (zachowanie dystansu społecznego, posiadanie maseczki zakrywającej usta i nos oraz dezynfekcja rąk).

Dyrektor szkoły

Szanowni Państwo!

Zapraszamy na zebrania z wychowawcami klas. Spotkania w klasach 0 - III odbędą się 10 lutego 2021 roku (środa), rodziców uczniów klas IV - VIII zapraszamy 11 lutego 2021 roku (czwartek). Szczegółowe informacje dotyczące godzin i sposobów łączenia się z wychowawcą znajdują się w załączniku.

zebrania z rodzicami klasy 0-3

zebrania z rodzicami klasy 4-8

Z poważaniem

Dyrektor szkoły


 

Szanowni Państwo!

Ze względu na zapowiadane wzmożone opady śniegu, zwieje i zamiecie oraz niską temperaturę autobusy dowożące uczniów do szkoły mogą ulec spóźnieniu. Prosimy o szczególne zwrócenie na ten fakt podczas oczekiwania na przystankach autobusowych, a także zaopatrzenie dzieci w ciepłą odzież i obuwie.