Szanowni Państwo!

Drodzy Uczniowie!

Od 26 października 2020 roku do 8 listopada 2020 roku klasy IV – VIII przechodzą na naukę zdalną. W związku z tym zajęcia będą odbywały się  zgodnie z obowiązującym pięciodniowym rozkładem lekcji w trybie on-line. Nauczyciel łączy się z uczniami za pomocą aplikacji Meet. Każdy uczeń około godziny 7.55 każdego dnia tygodnia, od poniedziałku do piątku, na pocztę w domenie sp.choroszcz.pl otrzyma link, w który powinien wejść. W ten sposób połączy się z nauczycielem i klasą. Uczniowie otrzymają, za pośrednictwem strony internetowej sp.choroszcz.pl dokładną instrukcję dotyczącą tego, jakie działania mają podjąć, aby zajęcia on-line przebiegły bez zakłóceń.

Uczniowie klas 0 - III przyjeżdżają do szkoły na zajęcia według pięciodniowego rozkładu lekcji.

Z pozdrowieniami i życzeniami spokojnej pracy

Dyrektor szkoły


 

15 października  w obecności osób składających wnioski, została ogłoszona lista projektów dopuszczonych do głosownia. Pani Dyrektor Ewa Zawistowska wylosowała numery, które każdy z projektów otrzymał na karcie do głosowania.

Oto lista projektów: (kliknij na tytuł)Temat: Sprawdzian wiadomości i umiejętności z działu "Aparat ruchu"

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W SZKOLE PODSTAWOWEJ W CHOROSZCZY 2020r 

 

POD HASŁEM:

„PRZEZ AKTYWNOŚĆ DO SUKCESU”

Tytuł projektu edukacyjnego:
 Chcemy żyć wartościami dobra, piękna, szacunku i odpowiedzialności – wychowanie przez edukację.

 

Dnia 13.10.2020 r. społeczność szkolna klas IV - VIII z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w Choroszczy realizowała projekt edukacyjny „Przez aktywność do sukcesu”. Uczniowie przez dwa tygodnie zdobywali wiedzę dotyczącą wartości nauki w życiu człowieka, zbierali potrzebne materiały, by w Dniu Edukacji Narodowej wykonać wspólnie prezentacje przedstawiające ich wizje szkoły przyszłości. Grupy uczniowskie terminowo realizowały zaplanowane działania, konsultowały się z nauczycielami oraz podawały własne propozycje. Przygotowane prace zostały wyeksponowane na auli szkolnej. O godz. 10.00 klasy w swoich salach odśpiewały wspólnie Hymn Polski.

Z okazji Święta Edukacji Narodowej dwóch nauczycieli odebrało nagrodę z rąk Pana Burmistrza jak również kilku nauczycieli zostało uhonorowanych Nagrodą Pani Dyrektor. Także Samorząd Uczniowski sprawił miłą niespodziankę swoim nauczycielom i pracownikom szkoły, przygotowując każdemu imienną, własnoręcznie zrobioną kartkę z pięknymi życzeniami.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym nauczycielom oraz uczniom ich wspólnej całorocznej pracy w tym specyficznym roku.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z pracy uczniów:                                                                                                       Organizatorzy