Kiedy ostatni dzwonek zabrzmiał w korytarzach szkoły, uczniowie klas trzecich z uśmiechem na twarzy opuszczali mury placówki, która była ich drugim domem przez ostatnie lata. Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy czas dla tych młodych uczniów, którzy stoją na progu nowego etapu edukacji. 


W czwartek 20.06.2024r. uczniowie klas trzecich uroczyście pożegnali młodszych kolegów i koleżanki z klas pierwszych i drugich częścią artystyczną w małej szkole  Z kolei piątek 21.06.2024r. rozpoczął się od uroczystego apelu w dużej szkole, na którym Pani dyrektor Ewa Zawistowska wygłosiła przemówienie, podkreślając osiągnięcia uczniów naszej szkoły. Zostały wręczone nagrody za wybitne osiągnięcia w nauce, konkursach, a także za działalność pozalekcyjną. Rodzice i opiekunowie z dumą obserwowali swoje pociechy, które z radością odbierały zasłużone wyróżnienia.

Następnie uczniowie klas trzecich wraz z rodzicami udali się do małej szkoły. W salach odbyły się spotkania z wychowawcami gdzie każdy uczeń otrzymał świadectwo oraz pamiątkę na zakończenie klasy trzeciej. Emocje podczas spotkań były mieszane – radość z sukcesów i smutek z powodu rozstania z kolegami i nauczycielami.

Zakończenie roku szkolnego to nie tylko czas pożegnań, ale również moment pełen nadziei i oczekiwań na to, co przyniesie przyszłość. Dla uczniów klas trzecich jest to szczególnie ważny moment, ponieważ przed nimi otwierają się drzwi do dalszej edukacji, gdzie czekają na nich nowe wyzwania i możliwości.

Wszyscy są ciekawi, jakie nowe przyjaźnie zostaną zawarte, jakie pasje odkryte, ile nowych informacji  w ich głowach się znajdzie. Jedno jest pewne – zakończenie roku szkolnego to nie koniec, ale początek kolejnej ekscytującej podróży w świat wiedzy i samorozwoju.

Wychowawczynie klas III wraz z uczniami.