Z radością informujemy, że nasze aktywna i pomysłowa klasy siódma D podjęła się wspaniałej inicjatywy edukacyjnej. W tym tygodniu starsi uczniowie stali się mentorami dla naszych najmłodszych – pierwszaków i drugoklasistów, wprowadzając ich w świat tradycyjnych zabaw dziecięcych.

 


podczas serii kreatywnych warsztatów, nasi młodzi eksperci z klas VII zaprezentowali, jak grać w gry w gumę, co nie tylko rozwija zręczność, ale także sprzyja budowaniu relacji między uczniami. Dzieci miały okazję nauczyć się różnych skocznych rymowanek i figur, które towarzyszą tej zabawie.

 

Główną atrakcją była gra w dziesiątki, gdzie liczyła się szybkość, spostrzegawczość oraz umiejętność strategicznego myślenia. To doskonały sposób na ćwiczenie matematyki w praktyce!

 

Na koniec, uczniowie zostali zaproszeni do wspólnej zabawy w Smik Smak Smok – grę pełną fantazji i kreatywności, która pobudza wyobraźnię i uczy pracy zespołowej.

 

Jesteśmy dumni z naszych siódmoklasistów, którzy wykazali się inicjatywą i zaangażowaniem, a także z naszych najmłodszych, którzy z takim entuzjazmem włączyli się w zabawę. To była prawdziwa lekcja integracji i wspólnej radości.

 

Pełna fotorelacja na grupie Globalni w Choroszczy na FB