Baza dla dziecka do zabawy i czytania


 

1. Czego potrzebujesz?

koce, kołdry, materace, poduszki, krzesła, stół – materiały do budowania

książki ewentualnie jakaś przekąska

2. Jak ma wyglądać zabawa?

Wspólnie stwórzcie domek/bazę z przygotowanych materiałów. Ma mieć podłogę, ściany i dach. Jak będzie wyglądać, wszystko zależy od Waszej pomysłowości. Ważne jest to, abyście później mogli wejść do środka. Jeśli macie możliwość, wstawcie do niej lampkę. Na podłodze połóżcie poduszki. To stwarza dodatkowy klimat przytulności i wyjątkowości. Chodzi o to, abyście mieli ochotę tam przebywać.

W tak przygotowanej bazie możecie wspólnie poczytać.

Życzymy udanej zabawy i nauki

Magdalena Masłowska, Kamila Waszczuk, 

Izabela Iwaszkiewicz,  Agnieszka Tołoczko, Magdalena Połubińska, Anna Kozłowska