Co roku 31 maja obchodzimy Światowy Dzień Bez Tytoniu. Jest to okazja do rozmowy o zdrowiu oraz o zagrożeniach związanych z paleniem papierosów i używaniem innych wyrobów tytoniowych. W ostatnich latach coraz częściej mówi się także o e-papierosach. Choć niektórzy uważają je za mniej szkodliwe, nie są one obojętne dla zdrowia, szczególnie młodych ludzi. Organizm dziecka i nastolatka nadal się rozwija, dlatego jest bardziej podatny na działanie substancji uzależniających. Zachęcam do obejrzenia prezentacji „ Nowe formy, stare pułapki” znajdującej się pod poniższym linkiem:

https://docs.google.com/presentation/d/177NTjG-Sr-1LZ-ilgP8OI6ebhYt91dTm/edit?usp=sharing&ouid=102003489542182259586&rtpof=true&sd=true