Moje zawodowe marzenie, moje hobby” – wykonaj prezentację multimedialną, film, plakat, kartę zawodoznawczą (lub zastosuj inną formę ustaloną wcześniej z nauczycielami) na temat zawodowych marzeń, pasji i oczekiwań. Kontakt oraz przesyłanie prac: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Termin: do 22 maja 2020 r. 


Projekt edukacyjny „Zabierz kolegę /koleżankę z zagranicy w podróż po najpiękniejszych zakątkach Polski” – wcielimy się w role reporterów, wyruszymy w wirtualną podróż w Polskę, by pokazać piękno naszego kraju. Stwórz wirtualną podróż po Polsce (prezentację multimedialną),opisz najładniejsze miejsca w Polsce.

Prezentacje prosimy wysyłać na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Termin: do 22 maja 2020 r. 


W tym roku Przedszkole Samorządowe w Choroszczy wraz z Szkołą Podstawową w Choroszczy włączyło się w akcję „Ida Święta nie o Sms-ie lecz o kartce pamiętaj”.

Akcja ta polega na promowaniu tradycyjnej formy przekazywania życzeń świątecznych, jaką jest wysyłanie kartek pocztowych. 


W dniach 16.09- 06.12.2019r. uczniowie klas VII i VIII ze Szkoły Podstawowej w Choroszczy realizowali projekt edukacyjny ,,Weź oddech – młodzi na rzecz czystego powietrza”. „Weź oddech” to program aktywnej edukacji ekologicznej, skierowany do nauczycieli i nauczycielek oraz uczniów i uczennic szkół podstawowych oraz średnich mający na celu podniesienie kompetencji i wzrost świadomości ekologicznej uczniów, nauczycieli i członków społeczności lokalnych na temat niskiej emisji i sposobów ochrony czystości powietrza.