Szanowni Państwo!

W dniach 23.09.2020 r. - 25.09.2020 r. sekretariat Szkoły Podstawowej imienia Henryka Sienkewicza w Choroszczy w budynku przy ul. Powstania Styczniowego 1 będzie zamknięty. W ważnych sprawach zapraszamy do sekretariatu przy ul. Powstania Styczniowego 26 A. 

Dyrektor szkoły


 

Szanowni Państwo!

W październiku koszt obiadów wynosi 99,75 zł ( 4,75 x 21 dni). W związku z tym podaną kwotę należy wpłacić

do 25 września 2020 r., wyłącznie na konto szkoły 69 1020 1332 0000 1902 0946 8622 w tytule przelewu wpisując następującą treść: opłata za obiady za miesiąc …., imię i nazwisko dziecka, klasa.

Jednocześnie, uprzejmie informujemy, iż opłat za obiady należy dokonywać w terminach podanych w ogłoszeniach. W przypadku rezygnacji dziecka z obiadów należy złożyć pisemną rezygnację w sekretariacie szkoły.

W przypadku czasowej nieobecności dziecka na obiadach należy o tym fakcie powiadomić sekretariat szkoły, najpóźniej do godz. 8.00. Niewpłacenie należnej kwoty do wskazanego dnia może skutkować niewpuszczeniem dziecka na obiady, bądź skreśleniem z listy.


 

Szanowni Państwo,

W Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Choroszczy korzystamy z pakietu G Suite dla Szkół i Uczelni i pakietu Office 365 firmy Microsoft dla edukacji. Pakiet narzędzi firmy Google i Microsoft, ułatwiają pracę w szkole i są używane przez kilkadziesiąt milionów uczniów i nauczycieli na całym świecie. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Choroszczy będą korzystać ze swoich kont do wykonywania zadań szkolnych, komunikowania się z nauczycielami i nauki umiejętności potrzebnych do uczestniczenia w społeczności internetowej XXI wieku.


Zapraszamy Państwa do udziału w kolejnej edycji programu „Kompleksowa Profilaktyka Wad Postawy”.

Grupę docelową stanowią: dzieci z klas I, IV i VI szkoły podstawowej. W ramach projektu, u dzieci zgłoszonych do programu, zostaną przeprowadzone bezpłatne badania diagnostyczne wad postawy. Podczas indywidualnej konsultacji z Fizjoterapeutą zyskacie Państwo pełną informację na temat ewentualnie występujących schorzeń u Waszego dziecka i wynikających z nich zagrożeń.


 

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informuję, że od 1 września można zapisywać dzieci na obiady. Kartę zgłoszenia wraz z potwierdzeniem wpłaty należy złożyć do sekretariatu szkoły, bądź wysłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 4 września do godziny 14.00.

Uczęszczanie na obiady rozpocznie się 7 września 2020 r.

Karta zgłoszenia dziecka na obiady dostępna po kliknięciu w tytuł.

We wrześniu koszt obiadów wynosi 85,50 zł ( 4,75 x 18 dni). W związku z tym podaną kwotę należy wpłacić do 4 września 2020 roku do godz. 14.00 wyłącznie na konto szkoły 69 1020 1332 0000 1902 0946 8622 w tytule przelewu wpisując następującą treść: opłata za obiady za miesiąc …., imię i nazwisko dziecka, klasa.

Jednocześnie, uprzejmie informujemy, iż opłaty za obiady nie będą przyjmowane w sekretariacie szkoły. Opłat należy dokonywać w terminach podanych w ogłoszeniach.  W przypadku rezygnacji dziecka z obiadów lub czasowej nieobecności na obiadach należy o tym fakcie powiadomić sekretariat szkoły, najpóźniej do godz. 8.00. Nie wpłacenie należnej kwoty do wskazanego dnia może skutkować skreśleniem z listy.