Szanowni Państwo!

Od kwietnia zmienią się zasady płatności za obiady. Będą one rozliczane w programie STOPEREK. Płatności nie będą naliczane z góry za bieżący miesiąc co oznacza, że nie wpłacają Państwo w miesiącu marcu kwoty za obiady za miesiąc kwiecień. Każdy z Państwa otrzyma mail z dostępem do panelu rodzica, w którym będą informacje dotyczące opłat za dany miesiąc. Przez to konto również będą Państwo sami zgłaszać nieobecności swoich dzieci. 

Informacja zostanie wysłana na Państwa adresy e-mail w pierwszym tygodniu kwietnia. Do tej pory proszę zgłaszać telefonicznie nieobecności dziecka w danym dniu.

W razie nie otrzymania maila proszę taką informację zgłosić do sekretariatu szkoły ( proszę sprawdzić też w wiadomościach SPAM).

Dzieci uczęszczające na obiady wchodzą normalnie od 1 kwietnia.

Osoby, które chcą na stałe zrezygnować z obiadów powinny poinformować o tym fakcie sekretariat szkoły pod nr tel. 536 589 984, 530 679 836 bądź wysłać wiadomość na adres e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 30 marca do godz. 15.00.