Informacja dla uczestników konkursu Kangur Matematyczny 2021

1. Konkurs odbędzie się 22 kwietnia (czwartek) o godz. 9.00.
2. W związku z obecnym stanem epidemicznym konkurs dla uczniów naszej szkoły przeprowadzony będzie w formie zdalnej (elektronicznej). 

3. Przed konkursem (na dzień lub dwa przed) na maila uczestników konkursu zostanie przesłany plik z zadaniami oraz plik karty odpowiedzi zabezpieczone hasłem. Zostanie również wysłane zaproszenie do Classroomu KANGUR2021, stworzonego specjalnie dla uczestników konkursu, gdzie zamieszczony będzie link do spotkania na Meet (będzie aktywny w dniu konkursu) oraz wszystkie informacje dotyczące konkursu. 
W dniu konkursu wystarczy kliknąć link MEET, aby dołączyć do spotkania konkursowego, podobnie jak to wygląda podczas łączenia się na codzienne lekcje. 
Hasło do plików zostanie wysłane na maila szkolnego uczestników na ok. 10 minut przed rozpoczęciem konkursu.
 
Bardzo proszę o przyjęcie zaproszenia do Classroomu Kangur 2021 klikając w wysłany link!!! 
 
Konkurs trwa 90 minut od momentu rozpoczęcia go przez opiekunów konkursu. Po zakończeniu należy niezwłocznie, tj. w ciągu max 5 minut odesłać plik karty odpowiedzi (w nazwie pliku proszę wpisać imię i nazwisko ucznia) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Plik proszę wysłać ze szkolnego konta mailowego ucznia !!! W tytule należy wpisać KANGUR 2021. Pliki wysłane w późniejszym terminie nie będą uwzględnione.
 
Karty odpowiedzi się nie drukuje, plik będzie w formie elektronicznego formularza i w nim należy zaznaczyć wszystkie odpowiedzi !!!
 
Proszę również o zapoznanie się z instrukcją dla uczniów oraz wzorem karty odpowiedzi. 
Szczególną uwagę proszę zwrócić na punkt 3 w pliku instrukcja_uczen_2021.pdf zamieszczonym na Classroomie Kangur 2021.
 
4. Szanowni Rodzice, 
bardzo prosimy o pomoc swoim dzieciom (szczególnie młodszych klas) :
- w zapoznaniu się z instrukcją oraz przykładową kartą odpowiedzi,
- w połączeniu się na spotkanie, 
- otwarciu i zapisaniu pliku z kartą odpowiedzi oraz odesłaniu na maila szkolnego opiekuna konkursu
oraz:
- umożliwienie samodzielnego rozwiązania zadań, dzięki czemu będą Państwo mieli świetną okazję do otrzymania informacji zwrotnej na temat umiejętności matematycznych Państwa dzieci.
 
W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na Classroomie Kangur2021 lub na podanego maila.