Z wielką przyjemnością informujemy, że prace uczniów naszej szkoły zostały docenione w konkursie plastycznym "Mój PSYjaciel Senior”, który był organizowany przez Wolontariat- Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku. W kategorii uczniowie klas IV- VI pierwsze miejsce zdobyła Zuzanna Loranty z klasy 6 d, natomiast Karol Gąsowski z klasy I e zajął trzecie miejsce w kategorii uczniowie klas I- III. Laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i zaangażowanie w promocję psich seniorów z białostockiego schroniska.

Poniżej przedstawiamy nagrodzone prace oraz zdjęcia naszych laureatów z uroczystości wręczenia nagród. Wszystkie psie portrety w tym wykonane przez naszych uczniów można obejrzeć na Facebooku Wolontariatu- Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku pod podanym linkiem:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100064838132569

Samorząd Uczniowski

Zuzanna Loranty, MUKA

Karol Gąsowski, OSKAR