W dniach 20 – 21 listopada 2019 r. odbyły się spotkania organizowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Choroszczy z cyklu „Z tatą mogę wszystko!”. Pierwszego dnia uczestniczyliśmy w wieczorku tanecznym dzieci z tatusiami. Spotkanie rozpoczął pan Dariusz Jabłoński tancerz, instruktor tańca towarzyskiego, który uczył uczestników podstawowych kroków walca oraz Rock’n’roll’a. Po instruktażu można było wypróbować swoich sił na parkiecie w rytmach największych przebojów. Wieczorek urozmaiciło wiele zabaw i konkursów.


W kolejnym dniu drużyny mogły zmierzyć się na szkolnej strzelnicy. W rywalizacji wzięły udział 24 drużyny, a nad jej bezpiecznym przebiegiem czuwali przedstawiciele Stowarzyszenia Pamięć i Tożsamość – Skała z Choroszczy. Zwycięzcami turnieju została drużyna Brzozowskich zdobywając 94 pkt na 100 możliwych, drugie miejsce zajęła drużyna Kościukiewicz zdobywając 91 pkt., a trzecie miejsce drużyna Ołdakowski zdobywając 90 pkt. Poziom zawodów był wysoki, a rywalizacja bardzo wyrównana. Czas oczekiwania na swoją kolej można było wypełnić grami planszowymi oraz rozmowami przy poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim tatusiom za zaangażowanie i aktywne spędzenie czasu ze swoimi pociechami. Mamy nadzieję, że nasze propozycje spotkały się z uznaniem wszystkich uczestników.

Szczególne podziękowania chcemy złożyć Dyrekcji Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Choroszczy oraz nauczycielom i pracownikom obsługi za otwartość, udostępnienie sali gimnastycznej z nagłośnieniem i strzelnicy oraz pomoc przy organizacji spotkań; panu Robertowi Wardzińskiemu Burmistrzowi Choroszczy za ufundowanie pucharów i medali dla uczestników konkursu strzeleckiego, panu Przemysławowi Waczyńskiemu oraz panu Dariuszowi Jabłońskiemu z Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy za wydrukowanie plakatów i poprowadzenie nauki tańca; panu Piotrowi Waczyńskiemu i Stowarzyszeniu Pamięć i Tożsamość – Skała za opiekę oraz przeprowadzenie konkursu strzeleckiego; panu Marcinowi Kościukiewicz z Parku Jeroniki i firmie Raben Logistics Polska o. w Choroszczy za ufundowanie nagród; panu Bogdanowi Rzepnickiemu, Dyrekcji Sklepu Chorten BIS, Piekarni Okruszek, firmie PPUH PLUS - panu Jarosławowi Adamowi Masłowskiemu oraz producentowi soków Podlaski Sad za zapewnienie napojów i przekąsek dla uczestników.

Będziemy wdzięczni za przesyłanie wszelkich opinii dotyczących spotkań, jak również sugestii odnośnie organizacji podobnych wydarzeń, drogą meilową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Rada Rodziców