Rzucamy wyzwanie - zagraj z nami w bingo, czytelnicze bingo. Zasady:

Czytamy książkę ....i gdy już ją przeczytamy, wpisujemy w kratkę z kategorią, do której pasuje. Jedną książkę możemy wpisać tylko raz, do jednej kratki (choć pewnie pasuje do wielu kategorii, ale możemy ją wpisać TYLKO raz). I sięgamy po następną książkę. Czytamy i gdy ją przeczytamy, wpisujemy do następnej kratki. Należy uzbierać jedną linię prostą -poziomą, pionową albo ukośną ( powinno być 5 książek). Pole  BONUS - wpisujemy tytuł książki, którą znamy już od dawna, lubimy ją i polecamy wszystkim do czytania. Bingo czytelnicze trwa do 20 stycznia 2022 roku. Do tego dnia przynosimy wypełnione karty do biblioteki szkolnej. Każde  bingo  (czyli jedna linia przeczytanych książek) będzie  nagradzana - uczniowie otrzymają pochwały.

Podejmij wyzwanie i czytaj!

Czytelnicze  bingo  trwa!  Czytamy  i  czas nam się nie dłuży!

UWAGA!!!

Karty do gry w bingo można pobrać w bibliotece szkolnej.

Chętni i wytrwali czytelnicy mogą zapełnić całą kartę do gry.

Książka z serii

Książka ze zwierzątkiem

na okładce

Książka

z czasownikiem

w tytule

Książka

o przyjaciołach

Książka z historią o kocie/ psie

Wiersze dla dzieci

 

Książka z imieniem w tytule

BONUS

Książka, która ma  mniej niż 50 stron

Książka polskiego autora

Książka z kolorem w tytule

Książka popularnonaukowa

Książka z fantastycznym bohaterem

Komiks

 

 

Książka detektywistyczna

Książka z fantastycznym bohaterem

Książka zekranizowana

Baśnie i bajki

Książka z niebieską okładką

 

Książka popularnonaukowa