Dużym sukcesem zakończyli rozgrywki międzyszkolne w Powiecie Białostockim nasi młodzi piłkarze. Reprezentanci naszej szkoły w pięknym stylu wygrywają kolejny turniej i zostają mistrzami Powiatu Białostockiego.


Drugie miejsce przypadło szkole podstawowej z Kleosina trzecie zajęła szkoła z Wasilkowa pozostałe miejsca zajęły sp. z  Michałowa, Gródka, Juchnowca, Zabłudowa, Czarnej Białostockiej, Studzianek, Poświętne, Dobrzyniewa Dużego. Chłopcy zdobyli także nagrody indywidualne, a obserwatorzy i kibice oprócz zwycięstwa gratulowali nam świetnej gry na którą bardzo miło się patrzy. Brawo SP Choroszcz. BRAWO DRUŻYNA.

Skład zwycięskiej drużyny: DAWID BIERNACIK, BARTOSZ KRYSZTOPIK, DAMIAN WISZOWATY, ADRIAN SADOWSKI, DAWID ANESZKO, DAWID DZIEJMA, PRZEMYSŁAW ADAMSKI, MAREK GARBOWSKI, DOMINIK KOZŁOWSKI, KRZYSZTOF ROSZKOWSKI, KAMIL KONDRACIUK,

Trener: Mariusz Dzienis