Drodzy Uczniowie!

W dniach 31 marca – 1 kwietnia 2020 roku odbędzie się próbny egzamin ósmoklasisty przygotowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Materiały zostaną udostępnione na stronach www.cke.gov.pl oraz www.oke.lomza.pl  według następującego harmonogramu:

- 30 marca br. (poniedziałek), ok. godz. 9:00 – język polski

- 31 marca br. (wtorek), ok. godz. 9:00 – matematyka

- 1 kwietnia br. (środa), ok. godz. 9:00 – języki obce nowożytne wraz z nagraniem w formacie mp3 do zadań na rozumienie ze słuchu

Wskazane jest, aby  – po pobraniu materiałów ze strony CKE lub OKE w Łomży – rozwiązać zadania w domu w takim czasie, jaki jest przeznaczony na wykonanie zadań na egzaminie, zapisując swoje rozwiązania w „zeszycie rozwiązań”, który następnie prześlecie swoim nauczycielom do sprawdzenia w dniu, w którym odbywał się egzamin, do godziny 12.00.

Jeśli ktoś z Was nie będzie miał dostępu do Internetu, arkusz egzaminacyjny będzie można pobrać ze szkoły. Proszę pamiętać, że arkusze egzaminacyjne uzupełniacie w warunkach domowych, zadbajcie o to, by postępować zgodnie z instrukcją. Liczę na Waszą samodzielność i odpowiedzialność.

Wyniki egzaminu próbnego przekażą Wam nauczyciele po sprawdzeniu arkuszy, w ustalonym przez nich terminie, po 8 kwietnia 2020 r.

Powodzenia

Dyrektor szkoły