Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniach 9 i 11 stycznia 2024 roku. Klasy trzecie oraz druga wybrały się do sali zabaw „Nie przeszkadzać-Centrum Zabaw Zamkniętych” w Białymstoku. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka, tańce w parach, przechodzenie po liną, zamykanie w bańce, wyścigi sanek i wiele innych atrakcji. Uczniowie mogli skorzystać także z dmuchanych zabawek i wielkiej klockowni, a w międzyczasie mogły obejrzeć trening łyżwiarzy na białostockim lodowisku. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek w formie waty cukrowej i popcornu. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń. Kolejny bal karnawałowy już za rok.


Aneta Tur-Zakrzewska