Jeśli ktoś ma jakieś pytania lub chciałby się umówić na konsultacje internetowe lub telefoniczne, proszę o e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę również, aby osoby, które mają zaległości w zaliczaniu modlitw, wysłały mi nagrania (tabelka w zeszycie). Zostaną wykorzystane jedynie w celu ocenienia. Przypominam II semestr: luty – Ojcze Nasz, marzec – Zdrowaś Maryjo.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Temat: Pisanka wielkanocna.

Wiem, że część z was ma na komputerze założony swój folder (żółtą teczkę). Jeśli nie macie folderu, poproście rodzica, aby razem z wami go założył. Będziecie mogli zapisywać tam swoje prace z informatyki i nie tylko.

Z pomocą rodzica wejdźcie na podany link i zobaczcie jak wyglądają pisanki.

https://www.google.pl/search?hl=pl&q=pisanki+wielkanocne&tbm=isch&chips=q:pisanki+wielkanocne,g_1:tradycyjne 

Otwórzcie program Paint i narysujcie pisankę ( u góry klikamy w elipsę czyli jajko). Pokolorujcie ją i ozdóbcie np. rysując szlaczki, kropki itp. Kliknijcie u góry w literkę A narysujcie prostokąt i napiszcie krótkie swoje życzenia np. Wesołego Alleluja itp. , podpiszcie się imieniem i nazwiskiem. Możecie dorysować do obrazka wiosenne elementy np. trawę, kwiatki itp. Swoją pracę zapiszcie w swoim folderze i prześlijcie ją na maila klasowego do świąt wielkanocnych. Za pracę otrzymacie ocenę. Wysyłając nie zapomnijcie napisać przedmiot czyli Informatyka. Jeżeli ktoś nie ma komputera niech namaluje na kartce swoją pocztówkę lub wykona ją w inny sposób, a zdjęcie  prześle na maila klasowego. Dziękuję rodzicom za pomoc. Życzę Spokojnych i Zdrowych Świąt Elżbieta Leszczyńska.

Witam Drogie Dzieci! 

Przesyłam sprawdzian matematyczny. Można zrobić zdjęcie, ewentualnie odesłać w tym pliku. Proszę odesłać do 3 kwietnia.

Powodzenia!