Na przekór trudnym czasom, działamy dalej!

Uczniowie klas O- III włączyli się  w ogólnopolską akcję Tydzień Uczniowskiej SupermocyCelem akcji  jest odkrywanie i promocja uczniowskich talentów.


W dniach od 19 do 23 października 2020 roku w naszej szkole odbywały się różnorodne zajęcia edukacyjne, gry i zabawy przygotowane przez nauczycieli klas 0-III, nauczycieli świetlicy i biblioteki szkolnej. Podczas tych aktywności, uczniowie mieli szansę poznać, co jest ich mocna stroną, co lubią robić, co przychodzi im z łatwością i daje satysfakcję.                                   Powstały przepiękne drzewa,  medale i skrzydła mocy ilustrujące zainteresowania dzieci. W zaciszu klas odbyły się koncerty talentów, prezentacje, rankingi ciekawej literatury. W świetlicy szkolnej dzieci uczestniczyły w konkursie plastycznym. Dzięki temu, że różnimy się od siebie, rozwijamy odmienne pasje, możemy się uzupełniać. W ten sposób uczymy się szacunku do innych, a każdy z nas jest równie ważny.

 Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji, uczniowie przekonają się, iż warto podążać za swoimi zainteresowaniami i rozwijać to, w czym są dobrzy. Świadomość swoich mocnych stron, poszukiwanie ich i łączenie ze swoimi zainteresowaniami może być przepisem na sukces w życiu. W przyszłości, pomoże zaś  zdecydować, kim chcą być.