Można! W środę 21 września, uczniowie klasy 5a i 5b biorąc udział w ogólnopolskiej akcji "Sprzątania świata" wzięli się do roboty i usunęli śmieci zalegające w naszej okolicy. W ramach akcji terenowej posprzątali otoczenie Kominowego bajora. Celem "Sprzątania świata" jest budowanie świadomości ekologicznej oraz inicjowanie działań na rzecz ochrony środowiska - poczynając od uprzątania śmieci, poprzez promocję i stosowanie selektywnej zbiórki odpadów po długofalowe, rozbudowane programy ekologiczne. Hasło tegorocznej akcji brzmi "Wszystkie śmieci są nasze!"Dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów naszej szkoły oraz wsparciu Urzędu Miejskiego w Choroszczy pomogliśmy ZIEMI!

                                                                                                                                                           Uczniowie klasy 5b z wychowawczynią