W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły brali udział w międzyszkolnym turnieju tenisa stołowego w Dobrzyniewie.

Wystartowaliśmy w trzech kategoriach wiekowych.

Chłopcy rocznik 2009 i młodsi.

Chłopcy i dziewczęta rocznik 2008 i 2007

czytaj dalej...

                                                      

W grupie starszej awans do półfinałów wywalczyły  dziewczyny jak i chłopcy zajmując odpowiednio dwa drugie miejsca.

W grupie młodszej sklasyfikowani zostaliśmy na miejscu czwartym.

O krótki komentarz poprosiliśmy opiekuna i trenera naszych drużyn Pana Mariusza Dzienisa:

Chciałbym bardzo podziękować i pogratulować wszystkim moim zawodniczkom i zawodnikom, a w szczególności dziewczętom oraz chłopakom z grupy młodszej. Był to ich pierwszy turniej z tenisa i wyglądało to bardzo obiecująco. Dziewczyny z każdym meczem wyglądały i grały coraz lepie. Chłopcy do zawodów przystąpili można powiedzieć z marszu ponieważ dowiedzieli się o nich dopiero w sobotę mimo to w każdym meczu prezentowali się bardzo dobrze i w każdym ze spotkań mieli szanse na zwycięstwo. Najlepiej zaprezentowali się chłopcy ze starszej kategorii którzy przegrali tylko jeden mecz i to ten pierwszy, moim zdaniem tylko dlatego że byli niedostatecznie rozgrzani i trochę zdenerwowani, kiedy emocje puściły pokazali naprawdę dobry tenis.

Teraz czas na trening i solidne przygotowanie do dalszych etapów.

 

Skład naszych drużyn:

Dziewczyny rocznik 2007 - 2008

Gabriela Poletyło

Zuzanna Puciłowska

Kinga Sokół

Amelia Remiszewska

 

Chłopcy rocznik 2007 - 2008

Alex Wierciszewski

Dawid Aneszko

Szymon Popławski

Kamil Kondraciuk

 

Chłopcy rocznik 2010-2009

Igor Wardziński

Mateusz Chmielewski

Tomek Talipski