Drodzy Rodzice i Uczniowie

Serdecznie wszystkich pozdrawiam w tej nowej dla nas sytuacji. Zmieniła się rzeczywistość i mamy więcej czasu a jednocześnie zaczynamy odczuwać brak kontaktu z drugim człowiekiem i wartość ludzkiej obecności. Teraz odczuwamy brak tego, co było tak oczywiste, uśmiech, spojrzenie, gest, żywa obecność drugiego; koleżanki, kolegi.


Mamy współczesne środki komunikowania się (na szczęście) i to musi nam wystarczyć przez jakiś okres czasu. Mamy wszyscy nadzieję, że to minie i z ogromną radością spotkamy się w szkole, może zaczniemy albo zaczęliśmy już do tego tęsknić. Zapraszam Rodziców i Was drodzy Uczniowie do rozmowy, dzielenia się swoimi troskami, pytaniami, będę starała się pomóc, wesprzeć a przede wszystkim zrozumieć. Pozdrawiam wszystkich uczniów, w szczególny sposób wszystkich, z którymi prowadziłam zajęcia, trzymajcie się, damy radę, zapraszam do kontaktu za pośrednictwem tej poczty.

Dedykuję fragment piosenki Stanisława Sojki- “Tolerancja”

Dlaczego nie mówimy o tym, co nas boli otwarcie?

Budować ściany wokół siebie - marna sztuka

Wrażliwe słowo, czuły dotyk wystarczą

Czasami tylko tego pragnę, tego szukam

Zapraszam do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiam Irena Kraśnicka