15 stycznia zaprosiliśmy na Jasełka  babcie i dziadków z okazji ich święta. Pragnęliśmy podziękować za ich miłość, oddanie, opiekę każdego dnia.

13 stycznia bawiliśmy się całą klasą na szkolnej choince. Tym razem udaliśmy się do Krainy Lodu i Śniegu. Była świetna zabawa!

Wigilia to dzień wyjątkowy, dzień radosny, świąteczny, pełen miłości i dobroci dla innych. Tak też było w naszej klasie.

Mikołajki to zwyczaj obchodzony 6 grudnia na cześć świętego Mikołaja biskupa z Miry, który udzielał  pomocy wszystkim ubogim i potrzebującym.  O nas tego dnia też nie zapominał.  Rano w klasie czekał  na nas piękny list od świętego Mikołaja oraz prezenty pod choinką. Wszyscy z niecierpliwością czekaliśmy na moment ich rozpakowania.   Otrzymaliśmy piękne gry i pierniki. Tego dnia na zajęciach przypomnieliśmy strukturę i formę listu,  napisaliśmy też list do świętego Mikołaja, w którym podziękowaliśmy za wszystkie upominki. 

wychowawca klasy III d

3 grudnia uczniowie klasy IIIc i IIId byli na wycieczce w Kinie Helios na filmie pt. "Był sobie pies", a następnie udali się pieszo do Oddziału Regionalnej Telewizji Polskiej mieszczącej się przy ul. Włókienniczej w Białymstoku.