Zespół Szkół w Choroszczy

OSIĄGNIĘCIA


KONKURSY PRZEDMIOTOWE


2015/2016

Osiągnięcia

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego do konkursu

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Mateusz Zagórski (3b)

Mariusz Sawicki

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Szymon Leszczyński (3c)

Katarzyna Proszczuk

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Szymon Piszczatowski (2a)

Beata Gawryluk

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Szymon Leszczyński (3c)

Marek Trosko

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Julia Sołowiej (kl VI)

Małgorzata Jurczenia - Choćko

2014/2015

Osiągnięcia

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego do konkursu

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Iwona Skorulska (3a),
Karolina Pogorzelska (2a),
Katarzyna Smalak (3b)

Karolina Czarniecka

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Rosyjskiego

Piotr Roszkowski (3c)

Dorota Kofman

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Piotr Roszkowski (3c)

Katarzyna Proszczuk

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Magdalena Sokół (3d)

Piotr Smalak

2013/2014

Osiągnięcia

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego do konkursu

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Mateusz Sidor (3b)

Karolina Czarniecka

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Zuzanna Kozłowska (3a)

Karolina Czarniecka

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Piotr Kraśnicki (3b)

Beata Jabłońska

Laureat Wojewódzkiego Konkursu
Języka Niemieckiego

Szymon Sebastian Chrabołowski (3a)

Agnieszka Sławińska

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Izabela Zajkowska (3a)

Karolina Czarniecka

2012/2013

Osiągnięcia

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego do konkursu

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Paulina Wrona (IIIb)

Karolina Czarniecka

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Justyna Grodzka (IIId)

Ewa Zalewska

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Justyna Grodzka (IIId)

Barbara Joka

Laureat Wojewódzkiego Konkursu
Języka Niemieckiego

Zuzanna Kozłowska (2a)

Krzysztof Kozłowski

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Ewelina Pogorzelska (IIId)

Karolina Czarniecka

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

Daniel Józef Niżyński (IIIb)

Beata Gawryluk

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

Maciej Mieńko (IIIb)

Beata Gawryluk

Finalista Wojewódzkiego Konkursu
Języka Angielskiego

Zuzanna Kozłowska (2a)

Laura Kozłowska

 

2011/2012

Osiągnięcia

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego do konkursu

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Maria Bancerek (IIIc)

Gabriela Horba

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Marta Jarocka (IIIe)

Karolina Czarniecka

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Justyna Grodzka (IId)

Barbara Joka

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Francuskiego

Aneta Molska (IIIc)

Anna Skorulska

Laureat XII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Paulina Wrona (IIb)

Tomasz Perkowski

 

2010/2011

Osiągnięcia

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego do konkursu,

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Maria Bancerek

Gabriela Horba

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Mateusz Bielawski

Magdalena Frąckiewicz-Łuczaj

 

2009/2010

Osiągnięcia

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego do konkursu

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Katarzyna Szeligowska

Mariusz Sawicki

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Piotr Strzelecki

Mariusz Sawicki

 

2008/2009

Osiągnięcia

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego do konkursu

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego

Bartłomiej Bancerek

Marek Trosko

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Bartłomiej Bancerek

Katarzyna Proszczuk

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Bartłomiej Bancerek

Jolanta Kiełczewska

 

2007/2008

Osiągnięcia

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego do konkursu

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Michał Gawryluk

Katarzyna Proszczuk

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Katarzyna Poskrobko

Mariusz Sawicki

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Rosyjskiego

Anna Kozłowska

Dorota Kofman

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Bartłomiej Bancerek

Jolanta Kiełczewska

 

2006/2007

Osiągnięcia

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego do konkursu

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Rosyjskiego

Anna Kozłowska

Dorota Kofman

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

Hubert Anisimowicz

Beata Gawryluk

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego

Paweł Czochański

Katarzyna Leszczyńska

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Ewa Zawadzka

Ewa Zalewska

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Bartłomiej Bancerek

Jolanta Kiełczewska

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Anna Szeligowska

Mariusz Sawicki

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Krzysztof Markowski

Ewa Zalewska

 

2005/2006

Osiągnięcia

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego do konkursu

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Ewa Zawadzka

Jolanta Kiełczewska

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Rosyjskiego

Anna Kozłowska

Dorota Kofman

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

Anna Szeligowska

Mariusz Sawicki


 

2001/2002

Osiągnięcia

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego do konkursu

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego

Wojciech Jan Cymbalisty

Barbara Joka

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Wojciech Jan Cymbalisty

Beata Jabłońska


CIĄG DALSZY NASTĄPI...


Zespół Szkół w Choroszczy 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.