Miło nam poinformować całą społeczność szkolną, iż nasza uczennica Judyta Bereziecka (klasa V b) wygrała dla naszej placówki główną nagrodę w konkursie "#OSEWyzwanie". W ramach rywalizacji przygotowała pracę plastyczną dotyczącą stosowania technologii komputerowej we współczesnej szkole. Nagrodą w konkursie jest pracownia mobilna składająca się z 16 laptopów umieszczonych w przenośnej szafie z dostępem do internetu, z której będą mogli korzystać uczniowie naszej placówki. Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy.


 

Dnia 16 listopada 2019 r, w Wasilkowie dziewczęta z rocznika 2008 i 2009 reprezentowały naszą szkołę na II Turnieju Niepodległości w Mini Siatkówce Dziewcząt o Puchar Burmistrza Wasilkowa. Do Wasilkowa przyjechały zawodniczki z trzech województw: podlaskiego (Choroszcz, Białystok, Bielsk Podlaski, Wasilków), mazowieckiego (Warszawa) oraz lubelskiego (Biała Podlaska). Łącznie rywalizowały ze sobą 24 zespoły „trójek”. Poziom turnieju był wysoki. Nasze zawodniczki po siedmiogodzinnych zmaganiach uplasowały się na wysokich pozycjach.


Dnia 28.10.2019 r. Odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży w drużynowym tenisie stołowym na szczeblu powiatowym. Zawodnicy naszej szkoły przeszli jak burza przez turniej pokonując wszystkie rywalizujące szkoły zajmując pierwsze miejsce w jednej jak i w drugiej kategorii wiekowej co dało awans do finału wojewódzkiego. Podziękowania i gratulacje należą się chłopcom ponieważ dali z siebie wszystko oraz motywowali się nawzajem tworząc super team.

21 października w piękną słoneczną pogodę udaliśmy się do Zabłudowa na turniej „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU. W turnieju udział wzięli chłopcy urodzeni w roku 2008 i młodsi . Po raz kolejny Szkoła z Choroszczy pokazała że ma w swoich murach świetnych młodych sportowców.

Kolejny turniej kolejne mecze i kolejne zwycięstwa. Nasza drużyna w piłce nożnej po raz kolejny okazała się bezkonkurencyjna tym razem w rozgrywkach wojewódzkich, pewnie odniosła komplet zwycięstw nie dając nikomu złudzeń kto tego dnia był zespołem najlepszym. Zajmujemy pierwsze miejsce i Gramy dalej!