Ten tydzień był bardzo intensywny dla naszych młodych siatkarek. Dziewczyny po ¼ województwa w Mońkach rozegrały 21 lutego turniej na własnym boisku. W turnieju wzięło udział 5 szkół: SP 12, SP 34, SP 9, SP 21 z Białegostoku oraz nasza szkoła. 


W turnieju 4-rek rywalizowało łącznie 10 zespołów. Naszą szkołę reprezentowały  trzy 4-ki:

I zespół - Maja Nowik, Zuzanna Puciłowska, Gabriela Poletyło i Aleksandra Rzepnicka

II zespół – Wiktoria Tołoczko, Maria Zajkowska, Amelia Remiszewska, Lena Zabielska

III zespół – Patrycja Roszkowska, Kornelia Gąsowska, Julia Zinówko, Milena Suchocka

Ola, Gabrysia, Zuzia, Maja są najbardziej doświadczonymi zawodniczkami spośród wszystkich dziewcząt. Wyszły z grupy z pierwszego miejsca i w finale spotkały się z liderem turnieju drużyną dziewcząt z SP 21. Po zaciętej walce dziewczyny przegrały mecz 18:21 i uplasowały się na trzecim miejscu. Zespół II również wywalczył sobie grę w finałowym etapie i po meczu z drużyną mieszaną ze SP 34 i SP 9 oraz następnie z koleżankami z I zespołu – zajął 4 miejsce w turnieju.

 Uroczystego wręczenia nagród dokonał p. Robert Wardziński - Burmistrz Choroszczy wraz z p. Ewą Zawistowską dyrektorem naszej szkoły.

Dziękujemy Panu Burmistrzowi za objęcie patronatem turnieju i ufundowanie pucharów J

Naszym Siatkarkom gratulujemy udanych rozgrywek i życzymy dalszych sukcesów.

Grażyna Kopaczewska