Uczennice klas sportowych 20 lutego reprezentowały naszą szkołę na kolejnym etapie rozgrywek w ramach Igrzysk Dzieci organizowanych przez Podlaski Związek Sportowy. Nasze siatkarki zmierzyły się ze SP z Białowieży, SP nr 2 z Moniek, SP nr 2 z Siemiatycz.


System rozgrywek przewiduje udział dwóch zespołów 4-rek z rocznika 2007 z każdej szkoły.  Mecze rozgrywane były do 21 pkt z dwupunktową przewagą -  1 set rozgrywała pierwsza 4-ka, a drugi set druga 4-ka. W przypadku remisu rozgrywano tie-break do 15 pkt dowolnym składem. Dziewczyny pokonały siatkarki z Białowieży w pierwszym meczu. Następnie przegrały drugi mecz ze SP nr 2 Mońki. Trzeci mecz rozegrały ze SP Siemiatycze. Niestety mimo wyrównanej walki nie udało się wygrać. Uplasowały się na  3 miejscu i nie uzyskały awansu do kolejnego etapu igrzysk. Bardzo żałowałyśmy, że w tych rozgrywkach nie wzięły udziału dwie czołowe zawodniczki, które były chore.

I zespół: Maja Nowik, Zuzanna Puciłowska, Gabriela Poletyło, Aleksandra Rzepnicka, rezerwowa Amelia Remiszewska

II zespół: Patrycja Roszkowska, Wiktoria Tołoczko, Maria Zajkowska, Lena Zabielska, rezerwowa Julia Zinówko

                                                                                                Grażyna Kopaczewska