Drodzy Uczniowie, Rodzicie i Nauczyciele!

Zapraszamy Was do udziału w akcji „Czas na czytanie”.


Sytuacja zmusiła większość z nas do pozostania w domach. Wierzymy, że wśród wielu ważnych zajęć takich jak nauka czy  praca, znajdujecie również czas na rozrywkę oraz czytanie. A najmłodsi na doskonalenie czytania. Celem naszej akcji jest promowanie czytania w gronie rodzinnym. Zadaniem uczestników jest zrobienie ciekawego "zaczytanego" zdjęcia. Zaproście przed obiektyw rodziców, starsze rodzeństwo
i najmłodsze. Książki są dla wszystkich! Obecność Waszych domowych czworonogów mile widziana, niech asystują przy czytaniu. Liczymy na różnorodność ujęcia tematu! Zdjęcie należy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Autorzy zdjęć otrzymają pochwały za udział
a wszystkie nadesłane prace zostaną pokazane na wystawie w bibliotece szkolnej. 
Do dzieła!

Walentyna Litwin, Marzanna Szumkowska - nauczyciele bibliotekarze