Zróbmy sobie małą przerwę na ćwiczeniasmile

      Witam wszystkich bardzo serdecznie. Co prawda prowadzę wf tylko z klasami sportowymi, ale w sytuacji jakiej się znaleźliśmy aktywność fizyczna potrzebna jest dla nas wszystkich - dlatego spieszę z pomocą, bo przecież "Ruch to zdrowie"

      W związku z tym mam dla Was propozycje ćwiczeń, które rozruszają trochę wasze ciało i wzmocnią mięśnie, a może przy okazji spalą trochę tkanki tłuszczowejwink.


     Szybki trening w 15 minut - już z rozgrzewką i rozciąganiem, możesz go zrobić wszędzie nie wymaga dużo miejsca jest prosty i nie trwa długo. Może to być doskonała odskocznia od codziennych zajęć.
      Zapraszam do wspólnego treningu wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkołysmilelaughing

Zaczynamy

https://youtu.be/rA27x5FKDak