Konkurs Wielkanocny  “Moja pisanka”

Moja pisanka – prześlij zdjęcie pisanki 

Czy Wasze pisanki są już przygotowane? A może dopiero przymierzacie się do realizacji tego wielkanocnego wyzwania? Efekty Waszej pracy koniecznie trzeba będzie uwiecznić na fotografii, a fotografię… przesłać na świąteczny konkurs: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Czekamy na Wasze pisanki.

Skorupkowe, styropianowe, koralikowe, bibułkowe czy z papieru. Wszystko zależy od waszej wyobraźni i chęci tworzenia. 

Prosimy kliknąć w tytuł artykułu w celu zapoznania się z regulaminem konkursu.


Okres Wielkanocy jest to czas pełen radości i czas w którym tą radością powinniśmy dzielić się z innymi. Dobrym pomysłem do spędzenia czasu z najbliższymi mogą być wspólne wielkanocne zabawy. Warto zaangażować w tym szczególnym czasie nie tylko tych najmłodszych, ale również starsi mogą spróbować podjąć wyzwanie i przypomnieć sobie czasy w których sami byli dziećmi. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji zabaw w gronie rodzinnym:
Twórcze spędzanie czasu wolnego z rodziną w domu - “Witaj wiosno”

 

Czasem wystarczy niewiele, aby miło spędzić wolne chwile w domu. W dalszej części artykułu proponujemy kilka ciekawych pomysłów, jak możecie spędzić twórczo czas w domu. Przedstawiamy jak kreatywnie możemy spędzić czas z rodzeństwem i rodziną.