Serdecznie zapraszamy wszystkich ojców wraz z pociechami do udziału w spotkaniach z cyklu „Z tatą mogę wszystko”. 20 listopada 2019 r. zapraszamy na wieczorek taneczny o godz.17.00 w małej szkole na sali gimnastycznej. Do walca poprowadzą nas instruktorzy tańca towarzyskiego, posilimy się przy słodkim stole, spędzimy czas przy dobrej muzyce. 21 listopada 2019 r. o godz.17.00 w dużej szkole na strzelnicy zmierzą się drużyny rodzinne, a wolny czas umilą nam gry planszowe i rywalizacje na Xboxie. Ilość miejsc ograniczona.


Zgłoszenie udziału oraz ewentualne zapytania prosimy przesyłać mailem na adres Rady Rodziców: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W mailu proszę podać imię, nazwisko i klasę dziecka oraz swoje imię. Wydarzenia organizowane są w celu integracji rodzinnej, podkreślenia roli ojca w wychowaniu dzieci, a przede wszystkim jest to doskonała okazja do spędzenia czasu z dzieckiem w kreatywny i aktywny sposób. Zachęcamy do udziału!

Rada Rodziców