Zespół Szkół w Choroszczy

OSIĄGNIĘCIA


SPORTOWE


2013/2014

1 miejsce w Eliminacjach Gminnych IV TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA w piłce nożnej

3 miejsce w Eliminacjach w Wojewódzkie IV TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA w piłce nożnej

3 miejsce Międzygimnazjalny Turniej Piłki Nożnej Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Radulach

6 miejsce w klasyfikacji szkół w indywidualnych biegach przełajowych

3 miejsce - Eliminacje powiatu białostockiego Gimnazjady SZSw futsalu chłopców

2 miejsce Gimnazjada powiatu białostockiego w piłce siatkowej chłopców. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Mateusz Trochimowicz, Arkadiusz Grzybko, Mateusz Maciejewski, Mateusz Grodzki, Bartosz Sadowski, Rafał Kopczewski, Michał Tołoczko, Mateusz Kalisz, Daniel Garbowski, Jakub Jurski, Rafał Mróz oraz Adrian Silwonk,

2 miejsce w Gimnazjada powiatu białostockiego w piłce siatkowej dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Iga Nawrocka, Magdalena Malinowska, Karolina Kościuczyk, Diana Lebiedzińska, Aleksandra Krukowska, Magdalena Rojecka, Ewa Horbacewicz, Aleksandra Dąbrowska, Natalia Komosa, Paulina Zalewska oraz Paula Mazurczyk

3 miejsce Gimnazjada SZS powiatu białostockiego w badmintonie dziewcząt

1 miejsce Gimnazjada SZS powiatu białostockiego w badmintonie chłopców

5 miejsce Gimnazjada SZS Grupy Południowej województwa podlaskiego w badmintonie dziewcząt

1 miejsce Gimnazjada SZS Grupy Południowej województwa podlaskiego w badmintonie chłopców

4 miejsce Gimnazjada grupy południowej w piłce siatkowej dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Iga Nawrocka, Magdalena Malinowska, Karolina Kościuczyk, Diana Lebiedzińska, Aleksandra Krukowska, Magdalena Rojecka, Ewa Horbacewicz, Aleksandra Dąbrowska, Natalia Komosa oraz Paulina Zalewska

2 miejsce Gimnazjada grupy południowej w piłce siatkowej chłopców- półfinał grupy południowej. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Mateusz Trochimowicz, Arkadiusz Grzybko, Mateusz Maciejewski, Mateusz Grodzki, Bartosz Sadowski, Rafał Kopczewski, Michał Tołoczko, Mateusz Kalisz, Daniel Garbowski, Jakub Jurski, Rafał Mróz, Adrian Silwonik, Rafał Zalewski oraz Mateusz Czulewicz.

4 miejsce Finał Grupy Południowej Siatkówki Chłopców. Uczniowie naszego gimnazjum w składzie: Mateusz Trochimowicz, Arkadiusz Grzybko, Filip Roszkowski, Mateusz Maciejewski, Mateusz Grodzki, Rafał Kopczewski, Michał Tołoczko, Mateusz Kalisz, Daniel Garbowski, Jakub Jurski, Rafał Mróz, Adrian Silwonik oraz Rafał Zalewski.

3 miejsce GIMNAZJADA SZS WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W BADMINTONIE CHŁOPCÓW

5miejsce LICEALIADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGOW BADMINTONIE CHŁOPCÓW

2012/2013

3 miejsce w Gimnazjadzie powiatu białostockiego w piłce siatkowej dziewcząt. Szkolę reprezentowały: Ewelina Pawełko, Maria Wasiluk, Aleksandra Jarocka, Małgorzata Borowska, Paulina Raciborska, Aneta Szczygielska, Magdalena Malinowska, Iga Nawrocka,Magdalena Rojecka oraz Aleksandra Krukowska.

Gimnazjada SZS powiatu białostockiego w badmintonie dziewcząt i chłopców. Dziewczęta z Publicznego Gimnazjum w Choroszczy wywalczyły tytuł Wicemistrzyń, a chłopcy Mistrzów Powiatu.

IV miejsce w Gimnazjadzie powiatu białostockiego w piłce siatkowej chłopców

Miejsca na podium Podlaskiej Ligi Badmintona w kategorii U-15 chłopców wywalczyli uczniowie naszego gimnazjum: I miejsce - Szymon Mitrosz (3e), III miejsce - Daniel Garbowski (2e). W kategorii U-15 dziewcząt I miejsce zajęła Maria Wasiluk (3a). Pierwsze trzy miejsca w kategorii U-19 chłopców zajęli uczniowie naszego liceum: I miejsce - Kamil Krysiuk (1LO), II miejsce - Damian Garbowski (1LO), III miejsce - Patryk Ambroziak (1LO).

2 miejsce zajęli chłopcy, dziewczęta 7 miejsce w GIMNAZJADZIE POWIATU BIAŁOSTOCKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

2011/2012

II miejsce w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady SZS w badmintonie chłopców:
Damian Garbowski, Kamil Krysiuk, Dominik Kalisz, Artur Podbielski.

IV miejsce w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady SZS w badmintonie dziewcząt:
Maria Wasiluk, Gabriela Talipska, Aleksandra Jarocka, Ewelina Pawełko.

I miejsce w finale Wojewódzkiej Gimnazjady Grupy Południowej w badmintonie chłopców.

II miejsce w finale Wojewódzkiej Gimnazjady Grupy Południowej w badmintonie dziewcząt.

I miejsce w Gimnazjadzie SZS powiatu białostockiego w badmintonie chłopców:
Artur Podbielski, Daniela Garbowski, Szymon Mitrosz, Mateusz Sikorski.

II miejsce w Gimnazjadzie SZS powiatu białostockiego w badmintonie dziewcząt:
Maria Wasiluk, Gabriela Talipska, Aleksandra Jarocka.

III miejsce w Gimnazjadzie powiatu białostockiego w futsalu chłopców:
Damian Garbowski, Adrian Waszczuk, Damian Trzeciak, Paweł Sadowski, Jakub Szumkowski,
Artur Podbielski, Jakub Siemieniuk.

III miejsce w Gimnazjadzie Powiatu Białostockiego w siatkówce dziewcząt:
Ewelina Szczurak, Ewelina Pawełko, Maria Wasiluk, Aleksandra Jarocka, Małgorzata Borowska,
Kamila Mojsak, Aneta Szczygielska, Magdalena Malinowska, Iga Nawrocka.

Zimowy Turniej Podlaskiej Ligi Badmintona - kat.U-15:
chłopcy - I miejsce - Damian Garbowski, II miejsce - Kamil Krysiuk, III miejsce - Dominik Kalisz
dziewczęta - II miejsce - Aleksandra Jarocka.

Jesienny Turniej Podlaskiej Ligi Badmintona - kat.U-15:
chłopcy - I miejsce - Damian Garbowski, II miejsce - Kamil Krysiuk, III miejsce - Dominik Kalisz,
IV miejsce - Artur Podbielski, V miejsce - Daniel Garbowski
dziewczęta - I miejsce - Maria Wasiluk.

Gimnazjada powiatu białostockiego w indywidualnych biegach przełajowych:
Drużynowo - chłopcy - III miejsce; dziewczęta - III miejsce
Indywidualnie - chłopcy - Polak Daniel III miejsce, Waszczuk Adrian VI miejsce; dziewczęta - Oniśko Julita VI miejsce

 

2010/2011

I miejsce w Gimnazjadzie powiatu białostockiego w badmintonie chłopców:
Piotr Wasiluk, Dawid Kłosek, Piotr Skomin, Sebastian Piszczatowski

I miejsce w Gimnazjadzie Grupy Południowej województwa podlaskiego w badmintonie chłopców:

Piotr Wasiluk, Dominik Kalisz, Michał Węgliński, Damian Garbowski

I miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców: Szymon Sielamowicz

II miejsce w Gimnazjadzie powiatu białostockiego w Piłce Siatkowej dziewcząt:

Aleksandra Jarocka, Maria Wasiluk, Ewelina Szczurak, Ewelina Pawełko, Karolina Jackowska, Kamila Mojsak, Klaudia Makal, Maria Majer, Aleksandra Sochacka, Aneta Szczygielska

II miejsce w Gimnazjadzie województwa podlaskiego w badmintonie chłopców:

Piotr Wasiluk, Dominik Kalisz, Michał Węgliński, Damian Garbowski

III miejsce w Gimnazjadzie powiatu białostockiego w badmintonie dziewcząt:

Maria Wasiluk, Aleksandra Sochacka, Aleksandra Jarocka, Gabriela Talipska

III miejsce w Gimnazjadzie Grupy Południowej województwa podlaskiego w badmintonie dziewcząt:

Maria Wasiluk, Aleksandra Jarocka, Gabriela Talipska

III miejsce w Gimnazjadzie powiatu białostockiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców:

Adrian Cieśluk, Adrian Jeżyna, Damian Garbowski, Krzysztof Kozłowski, Michał Węgliński, Rafał Fiesiak, Dominik Dziejma, Marcin Jaromiński, Zbigniew Kociakowski, Łukasz Wierzchowski

III miejsce w Gimnazjadzie powiatu białostockiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt:

Aneta Szczygielska, Aneta Gosko, Kamila Mojsak, Martyna Grabowska, Edyta Kurzyna, Anna Sokół, Ewelina Szczurak, Kamila Jabłońska, Klaudia Kazimierczuk, Żaneta Strynkowska, Karolina Jackowska, Barbara Ciborowska, Monika Wardziejewska

IV miejsce w Gimnazjadzie województwa podlaskiego w badmintonie dziewcząt:

Maria Wasiluk, Aleksandra Jarocka, Gabriela Talipska, Ewelina Pawełko

 

2009/2010

I miejsce w Gimnazjadzie powiatu białostockiego piłki nożnej chłopców

II miejsce w Gimnazjadzie piłki nożnej chłopców Grupy Południowej

III miejsce w Gimnazjadzie powiatu białostockiego w piłce ręcznej chłopców

IV miejsce w Gimnazjadzie powiatu białostockiego w piłce siatkowej dziewcząt

IV miejsce w Gimnazjadzie powiatu białostockiego w piłce siatkowej chłopców

IX-XII miejsce w Gimnazjadzie piłki nożnej chłopców - finały województwa podlaskiego

 

2008/2009

I miejsce w Gimnazjadzie powiatu białostockiego piłki nożnej chłopców

I miejsce w Gimnazjadzie piłki nożnej chłopców Grupy Południowej

II miejsce w Mistrzostwach Grupy Południowej województwa podlaskiego w badmintonie dziewcząt

II miejsce w międzypowiatowym turnieju piłki nożnej chłopców "Piłkarska Kadra Czeka"

II miejsce w Mistrzostwach województwa podlaskiego w badmintonie chłopców

II miejsce w grupie chłopców w eliminacjach strefowych III Podlaskiej Gimnazjady Strzeleckiej

III miejsce w grupie dziewcząt w eliminacjach strefowych Grupy Południowej III Podlaskiej Gimnazjady Strzeleckiej

III miejsce w Gimnazjadzie powiatu białostockiego w piłce siatkowej dziewcząt

III miejsce w Mistrzostwach powiatu białostockiego w piłce ręcznej chłopców

III miejsce w ogólnopolskim turnieju piłki nożnej chłopców - "Coca Cola Cup"-finał województwa

IV miejsce w Gimnazjadzie województwa podlaskiego w strzelectwie pneumatycznym chłopców

V miejsce w Mistrzostwach województwa podlaskiego w badmintonie dziewcząt             

VII-VIII miejsce w Gimnazjadzie piłki nożnej chłopców - finały województwa podlaskiego

2007/2008

I miejsce w Mistrzostwach województwa podlaskiego w badmintonie chłopców

II miejsce w Gimnazjadzie powiatu białostockiego w piłce siatkowej dziewcząt

III miejsce w Mistrzostwach województwa podlaskiego w badmintonie dziewcząt

III miejsce w Mistrzostwach powiatu białostockiego w piłce nożnej chłopców

III miejsce w Mistrzostwach powiatu białostockiego w piłce ręcznej dziewcząt

IV miejsce w Mistrzostwach powiatu białostockiego w piłce ręcznej chłopców

V miejsce w Gimnazjadzie w łyżwiarstwie szybkim chłopców - finał województwa podlaskiego


CIĄG DALSZY NASTĄPI...

Zespół Szkół w Choroszczy 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.