13 stycznia nasza szkoła tradycyjnie już brała udział w IX Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Kruszewie. Udział w nim wzięło 26 uczniów ze szkół podstawowych z Zabłudowa, Złotorii, Choroszczy i Kruszewa. Uczestnicy konkursu byli oceniani w trzech kategoriach wiekowych: kl.0-II, kl. III-V i kl. VI- VIII.


Niezwykle miło jest nam poinformować, że trzej uczniowie naszej szkoły zajęli podium – dwa pierwsze miejsca oraz jedno trzecie. Pierwsze miejsce w kategorii klas 0 – 2 zajęła Natalia Pawłowska z klasy 2c, pierwsze miejsce w kategorii klas 3 – 5 zajął Fabian Wierzbicki z klasy 3a, natomiast Kamil Dębowski z klasy 7c zajął trzecie miejsce w kategorii klas 6 – 8. Warto też dodać, że Zuzanna Mazurczuk z klasy 2a otrzymała wyróżnienie. Poniżej przedstawiamy wyniki całego konkursu. Wszystkim osobom serdecznie gratulujemy!

Kl. 0-II:

I miejsce: Natalia Pawłowska kl. II (SP Choroszcz)
II miejsce: Robert Domin kl. II (SP Zabłudów)
III miejsce: Szymon Brzostek kl. I (SP Złotoria)

Kl. III-V

I miejsce: Fabian Wierzbicki kl. III (SP Choroszcz)
II miejsce: Weronika Mielech kl. V (SP Zabłudów)
III miejsce: Paulina Całek kl. III (SP Zabłudów)

Kl. VI- VIII

I miejsce: Weronika Radłowska kl. VII (SP Kruszewo)
II miejsce: Amelia Miastkowska kl. VI (SP Złotoria)
III miejsce: Kamil Dębowski kl. VII (SP Choroszcz)

Magdalena Rutkowska